NASZE KONIE

MONA WIKELINA (Frytusia) - klacz fryzyjska ur. 2004 r.

Koń wszechstronny, z wielką cierpliwością dla dzieci i początkujących.Natomiast lepiej jeżdżących potrafi zaskoczyć na czworoboku wydając dziki okrzyk (łiiiiiiii..!) i starając się dogonić wiatr - jednak jest z niej prawdziwa dama, której nic nie jest w stanie zaskoczyć. Lubi czystość. Nowe rzeczy nie są dla niej problemem. Frytusia jest koniem który posiada swoją własną wizje. Bardzo łatwo odgaduje poziom wyszkolenia jeźdźców. Najbardziej fantazyjny koń w naszej stajni 😉 Wyszkolona do klasy N w ujeżdżeniu. Brała udział w zawodach: w rajdach długodystansowych, ujeżdżeniu i konkursach w damskim siodle.

  DORAGON R. - wałach fryzyjski ur. 2009 r.

Synek Frytusi. Niezwykle dzielny, odważny i ciekawski. Zamiast uciekać, wybiega naprzeciw niebezpieczeństwu. Jak wszystkie fryzy jest niezwykle inteligentny. Chodzi w bryczce i pod siodłem, również damskim. Po raz pierwszy startował w zawodach zaprzęgowych "Galicyjskie Lato z Koniem 2015" razem z Emirem, gdzie wywalczyli I miejsce w ujeżdżeniu. W 2015 roku po raz pierwszy wystartował w Mistrzostwach Polski w Damskim Siodle.

  EMIR - ogier fryzyjski ur. 2009 r.

Koń ideał. Nie choruje, bezproblemowy, miły, największy pieszczoch. Spełnia wszystkie postawione przed nim zadania. Pomimo łagodnego usposobienia to on rządzi w stadzie.Chodzi w bryczce i pod siodłem, również damskim. Na przeszkody idzie jak burza. Sportowiec. Czas pokaże która dyscyplina będzie mu sprawiała największą przyjemność. Po raz pierwszy startował w zawodach zaprzęgowych "Galicyjskie Lato z Koniem 2015" razem z Doragonem, gdzie wywalczyli I miejsce w ujeżdżeniu.

  EDWARD - wałach fryzyjski ur. 2009 r.

Fryz jak nie fryz. Bardzo wrażliwy i długo trzeba pracować nad jego zaufaniem. Jak jego brat Emir, również wielki pieszczoch. Pilnuje całego stada, w grupie czuje się najlepiej. Namiętnie, dla sportu, przerywa pastuchy dążąc do połączenia całego stada 🙂 Obecnie szkolony pod siodłem i w treningu powożeniowym.

SHERIDAN - ogier tinker ur. 2016 r.

Szalony i ciekawski maluch. Przyszła gwiazda hipoterapii. Bardzo miły i przyjemny członek naszej rodziny. Obecnie trenowany przez Frytusię na wybiegu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *