POWOŻENIE

POWOŻENIE-A3Po wymienionych tematach będzie możliwość zadawania pytań W zgłoszeniu należy zaznaczyć czy decydujemy się na dwudaniowy obiad (w cenie 20 zł)

CYKL JEDNODNIOWYCH SZKOLEŃ, TRENINGÓW W ZAKRESIE POWOŻENIA

Pragniemy zebrać grupę osób - pasjonatów powożenia. Nie jest ważne, że dopiero zaczynasz swoja przygodę z powożeniem – ważne jest jak ją zaczniesz. Czy metodą prób i błędów – bo może się uda, czy pod okiem fachowca, który w sposób bezpieczny dla Ciebie i Twojego konia wprowadzi Cię i razem z Tobą zacznie tą fascynującą podróż. Poprzez systematyczne szkolenie, treningi – chcemy stworzyć grupę powożących, która z powodzeniem mogłaby rywalizować na zawodach zaprzęgowych, które pragniemy organizować na Podkarpaciu. Zdobywanie wiedzy od osób startujących na zawodach międzynarodowych, olimpiadach czy mistrzostwach jest gwarancją dobrego poziomu wyszkolenia. Dzielenie się doświadczeniem jest bezcenne. Co zrobisz z uzyskaną wiedzą zależy tylko od Ciebie.

Możesz miło i bezpiecznie spędzać czas ze swoimi końmi i Rodziną zwiedzając bryczką piękne Podkarpacie. Możesz przeżywać emocje rywalizacji sportowej. Możesz też wyjechać na spotkanie z historią startując w konkursach powożenia tradycyjnego.

 

ZGŁOSZENIE

 
  • Zgłoszenie oraz potwierdzenie wpłaty zaliczki (75 zł) należy wysłać na  adres: fryzyjskie@op.pl, należy podać nazwisko, imię, telefon kontaktowy oraz dane do faktury (adres, a w przypadku firmy nazwę firmy, siedzibę oraz NIP) Faktura będzie wystawiona w dniu szkolenia po zapłaceniu pełnej kwoty za szkolenie (150,- zł za osobę). Mamy ograniczoną liczbę miejsc, więc pierwszeństwo mają osoby które wpłaciły zaliczkę za szkolenie.
  • Zgłoszenia oraz wpłaty można dokonać bezpośrednio w ośrodku OJ Kresy w Racławówce.
  • W tytule przelewu podać nazwę szkolenia oraz imię i nazwisko uczestnika. konto: IDEA BANK nr 98 1950 0001 2006 4609 7648 0001 Ośrodek Jeździecki Kresy Izabella Orłowska