NASZ ZESPÓŁ

  Izabella Orłowska

Przygodę z końmi zaczęła w wieku 11 lat w SKJ Zabajka. Z wykształcenia plastyk (Liceum Plastyczne w Rzeszowie) oraz mgr inż.architekt (absolwentka Politechniki Krakowskiej). Studia podyplomowe ukończyła na Akademii Rolniczej we Wrocławiu w zakresie hodowli koni i jeździectwa. Instruktor rekreacji ruchowej - jazda konna i instruktor hipoterapii. Sędzia PZJ II klasy w ujeżdżeniu (A), III klasy w długodystansowych rajdach konnych (F) i skokach (B). Członek KFPS'u (Holenderskiego Związku Koni Fryzyjskich) oraz Polskiego Związku Hodowców Koni Fryzyjskich, startowała w długodystansowych rajdach konnych, czynny zawodnik w konkurencjach: powożenie i konkursach w damskim siodle. W zawodzie architekta pracuje od  1996 roku, z mężem prowadzi Pracownie Projektową ARTPLAN. Przez pewien czas prowadziła zajęcia projektowe z zakresu architektury na Politechnice Rzeszowskiej. Swojego pierwszego fryza, Monę Wikelinę, sprowadziła na Podkarpacie w 2006 roku, która zapoczątkowała hodowlę koni fryzyjskich w Racławówce. Ośrodek OJ KRESY w Racławówce założyła wraz z mężem w 2010 roku.Spotkać ją można prawie zawsze w towarzystwie nieodłącznego berneńczyka, Simbka.

Tomasz Orłowski

Przygodę z końmi zaczął w wieku 12 lat w konnej drużynie harcerskiej Rzeszowskiego Pułku Ułanów. Z wykształcenia mgr inż. architekt (absolwent Politechniki Krakowskiej). W zawodzie architekta pracuje od 1993 roku, z żoną prowadzi Pracownie Projektową ARTPLAN. Wspiera czynnie wszelkie końskie inicjatywy. Człowiek dla którego nie istnieje słowo "niemożliwe". Ośrodek OJ KRESY w Racławówce założył wraz z żoną w 2010 roku. Prawdziwy gospodarz. Dyrektor ekipy technicznej Teamu OJ KRESY.

Gaja Orłowska

"Młode pokolenie" Orłowskich. Absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia (skrzypce) oraz Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Rzeszowie. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Rzeszowskim na wydziale grafiki. Przygodę z końmi zaczęła w wieku 7 lat w Stadninie Konia Huculskiego w Gładyszowie. Ujeżdżenia uczyła się w KJ "Lewada" Zakrzów. Startowała w konkursach ujeżdżenia oraz długodystansowych rajdach konnych, startuje w konkursach w damskim siodle. Instruktor rekreacji ruchowej  w zakresie jazdy konnej oraz wyszkolenia podstawowego PZJ. Prowadzi treningi również w języku angielskim.

Natalia Piechota Absolwentka Technikum Architektury Krajobrazu w Tarnobrzegu. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Rzeszowskim na kierunku Architektura Krajobrazu. Luzak na zawodach w  konkursach powożenia, posiada brązową odznakę powożenia. Naukę jazdy konnej rozpoczęła w 2013 roku i doskonali ją w OJ KRESY. Pracuje w ośrodku jako instruktor hipoterapii. Posiadaczka czterech rozkosznych bernysiów 🙂 Startuje w konkursach w damskim siodle.Z końmi od kołyski.

Wiktoria Zając

Uczennica Szkoły Muzycznej w Rzeszowie (fortepian). Przygodę z końmi zaczęła w 2014 roku w OJ KRESY. Pomaga w wolnym czasie w pracach przy koniach. Zawsze uśmiechnięta. Kocha zwierzęta 🙂 Startuje w zawodach w damskim siodle.

Pan Simbek Niezwykle inteligentny młody mężczyzna. Nadzoruje każdą pracę na terenie ośrodka, nic nie umknie jego uwadze! Z ogromnym zaangażowaniem pilnuje swojego stada.

Pan Neko

Urodzony w ośrodku w Racławówce. Niesamowicie atrakcyjny kocurek. Wytrawny łowca wszystkiego co się porusza. To jemu zawdzięczamy spadek populacji myszy w Racławówce. Uwielbia poranne rozmowy.

Pan Peso Brat bliźniak Nekusia, również wielce atrakcyjny. Wielki pieszczoch i amator spacerów. W kwestii łowieckiej nie ustępuje swojemu bratu. Bardzo przywiązany. W wieku dwóch miesięcy, nieopatrznie wywieziony na kole zapasowym przez kowala do Dębicy, potrafił sam wrócić po trzech dniach.

One Comment on “NASZ ZESPÓŁ

  1. Grupa przedszkolna z Krainy Krasnoludków serdecznie dziękuje Państwu za możliwość poznania mieszkańców stadniny i nakarmienia ich marchewkami oraz za ciekawą lekcję zoologii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *